A tot Jazz

Dijous a les 21 h
Reemissió: Diumenge a les 17 h
Amb Alberto Castro 'The Swinger'

Entretots

Dimarts a les 17 h

El programa del Cineclub Akira

Dimarts a les 18 h
Amb el Cineclub Akira

Territori Z

Dijous a les 17 h
Amb Pol Alba

El Rodamón

Divendres a les 17 h
Reemissió: Dissabte a les 9 h
Amb Manel Sorribas i Alícia Álvarez

De més enllà

Dissabte a les 10 h
Amb Jordi García

Bocins d'Història

Primer dijous de cada mes, a les 20 h
Reemissió: Dissabtes a les 13 h
Amb Cristina Bosch

Revival 80

Divendres a les 20 h
Reemissió: Dissabte a les 12 h
Amb Laura Aragonés

Ahir i avui. La veu de la gent gran

Diumenge a les 11 h
Reemissió: Dimarts a les 9 h
Amb Bartomeu Arqué

EGB FM

Diumenge a les 19 h
Amb Valen del Olmo i Xavi Nusas

Clàssics

De dilluns a dijous a les 11 h
Amb Josep Dalmau

El Món és Digital

Dilluns a les 17 h
Amb Tomàs Cascante

Agenda informativa

De dilluns a dijous
a les 13 i 16 h

Equip d'informatius de Ràdio Sant Pol

Recordant el passat

Dijous a les 9 h
Amb Josep Pons

L'Informatiu

Divendres a les 13 h
Reemissió: Divendres a les 16 h
Amb Jordi Sugrañes.

Entre llibres

Dijous, a les 18 h
Reemissió: Diumenge, a les 13 h

Ruta 66

Divendres a les 21 h
Amb Pitu Dos Santos

A toc de cobla

Diumenge a les 10 h
Amb Carles Tarridas

Torna-la a tocar, Sam

Dilluns a les 9 h
Amb Jordi Piqué

La nit no té fronteres

Dimarts a les 22 h
Reemissió: Diumenges a les 22 h
Amb Maria Antònia Ranxo,
Josep Rodríguez i Josep Pons

A les Portes de Troia

Dimarts a les 20 h
Amb Sergio Rodríguez i Alberto Reche

Connexió Eclèctica

Dimarts a les 22 h
Amb Juanjo Alfonso

Música amb accent obert

Dilluns a les 19 h
Reemissió: Dimecres a les 9 h
Amb Jordi López i Jordi Sugrañes

Poesia? Sí gràcies, sense sucre

Divendres a les 14 h
Amb Carme Rovira

Club 19:20

Dimarts a les 19.20 h
Amb Eduard Boet, Andreu Tresserras
i la col·laboració de Lluís Carreras

El Club del Country

Dissabte a les 21 h
Amb Rafel Corbí

ConsciouSound

Dijous a les 19 h
Amb Mariajo López Vilalta 'Morocha'

Amb traç ferm

Dimecres a les 19 h
Amb la col·laboració del Museu de Pintura de Sant Pol
i l’entitat Amics de les Arts

La nostra música

Cada dia, de 8 a 9 h.

Des del mar

Diumenge a les 9.30 h
Amb Andreu Coll

I van ser feliços i van menjar anissos

Dilluns a les 20 h
Reemissió: Dimarts a les 17 h
Amb Eduard Costa

L'Hora Lúdica

Dissabte a les 19 h
Amb Juan Carlos Reigosa

Musicòpolis

De dilluns a divendres a les 10 h
Amb Rafel Corbí

Tiempo Hostil

Dimarts a les 17 h
Reemissió: Dijous a les 23 h
Amb Cèsar Alba

1.001 discos que cal escoltar...

Divendres a les 22 h
Reemissió: Dissabte a les 17 h
Amb Jordi López

Aiguabarreig

Dimecres a les 18 h
Reemissió: Diumenge a les 12 h
Amb Josuè Ytxart

Ningú no és perfecte

Dilluns a les 17 h
Amb Ignasi Arbat, Marta Sanz, Aram Bonmatí, Jacint Casademont, Bernat Costa i Francesc Morales.

Scherzo

Dimecres a les 20 h (quinzenal)
Reemissió: Diumenge a les 20 h
Amb Emili Orrit

Insomni

Dimecres i diumenge a les 21.30 h
Amb Laura Aragonés i Anna Roigè
i la col·laboració de Josep Dalmau

Ànimes

Dijous a les 22 h
Reemissió: Dissabte a les 22 h
Amb Josep Torrents, Rafael Caro i Jordi Sugrañes

Coblejant

Dissabte a les 11 h
Amb Queralt Pedemonte

Kosmos

Dimecres a les 19 h
Amb Rafel dos Santos

Terra Baleàrica

Dijous a les 22 h
Amb Glass Hat

Església viva

Diumenge a les 9 h
Amb Àngel Rodríguez,
Jordi Callejón
i Mn. Josep Caselles 

Temps de salut

Dimecres a les 17 h
Reemisió: Divendres a les 11 h
Amb Josep Torrents
i la col·laboració de
Rafael Caro i Anna Sibel

Addictes al Blues

Dimarts a les 21 h
Reemissió: Dissabte a les 20 h
Amb Jordi López

Viaje al Reino del Metal

Dilluns a les 21 h
Amb Paco González i el seu equip de col·laboradors

Graella 2021

19:00h
19:00h

 

Dilluns
Dimarts
Dimecres
Dijous
Divendres
Dissabte
Diumenge
 
 
8:00h
La nostra música La nostra música La nostra música La nostra música La nostra música La nostra música La nostra música
8:00h
9:00h
Torna-la a tocar, Sam Ahir i avui Música amb accent obert (rep) Recordant el passat Selecció Litoral El Rodamón (rep) Església viva
9:00h
Des del mar
9:30h
10:00h
Musicòpolis Musicòpolis Musicòpolis Musicòpolis Musicòpolis De més enllà A toc de cobla
10:00h
11:00h
Selecció Litoral Selecció Litoral Selecció Litoral Selecció Litoral Temps de Salut (rep) Coblejant Ahir i avui (rep)
11:00h
12:00h
Agenda informativa Agenda informativa Agenda informativa Agenda informativa Agenda informativa Revival'80 (rep) Aiguabarreig (rep)
12:00h
12:10h
Clàssics Clàssics Clàssics Clàssics Clàssics
 
13:00h
Agenda informativa Agenda informativa Agenda informativa Agenda informativa Agenda informativa Bocins d'història (rep) Entre Llibres (rep)
13:00h
13:10h
Selecció Litoral Selecció Litoral Selecció Litoral Selecció Litoral Selecció Litoral
 
14:00h
Selecció Litoral Selecció Litoral
14:00h 
15:00h
15:00h 
16:00h
Agenda informativa (rep) Agenda informativa (rep) Agenda informativa (rep) Agenda informativa (rep) Agenda Informativa (rep)
16:00h 
17:00h
El món és digital I van ser feliços i van menjar anissos (rep) Temps de salut Territori Z El Rodamón 1.001 discos que cal escoltar... (rep) A tot Jazz (rep)
17:00h
18:00h
La nostra música El programa del Cineclub Akira Aiguabarreig Entre Llibres La nostra música La nostra música La nostra música
18:00h
19:00h
Música amb accent obert Club 19:20 (19.20 h) Amb traç ferm Consciousound Ningú no és perfecte L'Hora Lúdica EGB FM
19:00h
20:00h
I van ser feliços i van menjar anissos A les portes de Troia Scherzo Bocins d'Història Revival'80 Addictes al Blues (rep) Scherzo (rep)
20:00h
20:10h
Selecció Litoral  
21:00h
Viaje al Reino del Metal Addictes al Blues A tot jazz Ruta 66 El Club del Country
21:00h
21:30h
Insomni Insomni (rep)
21:30h
22:00h
Connexió Eclèctica Terra Baleàrica Ànimes 1.001 discos que cal escoltar... Ànimes (rep) Selecció Litoral
22:00h
23:00h
Selecció Litoral Selecció Litoral Selecció Litoral Tiempo Hostil Selecció Litoral Selecció Litoral
23:00h
24:00h
Selecció Litoral
24:00h