Mirall Radiofònic

Dilluns, dimecres i divendres a les 9 h
Amb Andreu Coll

Bocins d'Història

Últim dijous de cada mes, a les 20 h
Reemissió: Dissabtes a les 13 h
Amb Cristina Bosch

El Club del Country

Dissabte a les 21 h
Amb Rafel Corbí

A toc de cobla

Diumenge a les 10 h
Amb Carles Tarridas

Ahir i avui. La veu de la gent gran

Diumenge a les 11 h
Reemissió: Dimarts a les 9 h
Amb Bartomeu Arqué

Temps de salut

Dimecres a les 17 h
Reemisió: Divendres a les 11 h
Amb Josep Torrents
i la col·laboració de
Rafael Caro i Dídac Berlanga

A tot Jazz

Dijous a les 21 h
Reemissió: Diumenge a les 17 h
Amb Alberto Castro 'The Swinger'

La nostra música

Cada dia, de 18 a 20 hores

La nit no té fronteres

Dimarts a les 22 h
Reemissió: Diumenges a les 22 h
Amb Maria Antònia Ranxo,
Josep Rodríguez i Josep Pons

Patio de tangos

Dimarts a les 20 h
Amb Jorge López Alba

Viaje al Reino del Metal

Dilluns a les 21 h
Reemissió: Dimecres a les 22 h
Amb Paco González

Agenda informativa

De dilluns a dijous
a les 13 i 16 h

Equip d'informatius de Ràdio Sant Pol

Ruta 66

Divendres a les 21 h
Amb Pitu Dos Santos

Entre llibres

Últim divendres de cada mes
dins de L'Informatiu (13 h)
Reemissió: Dijous, a les 20.30 h
i diumenge, a les 13 h

Tête à tête

Últim dimarts de cada mes, a les 17 h
Reemissió: Dimarts a les 17 h
Amb Elena Cañís, Roser Gispert i Rebeca Botello

Els Influencers

Dilluns a les 20 h
Amb Nil Marbà

Coblejant

Dissabte a les 11 h
Amb Queralt Pedemonte i Jordi Terme

1.001 discos que cal escoltar...

Divendres a les 22 h
Reemissió: Dissabte a les 17 h
Amb Jordi López

Musicòpolis

De dilluns a divendres a les 10 h
Amb Rafel Corbí

Des del mar

Diumenge a les 9.30 h
Amb Andreu Coll

El Rodamón

Divendres a les 17 h
Reemissió: Dissabte a les 9 h
Amb Manel Sorribas
i la col·laboració de
tot l'equip del Rodamón

Revival 80

Dissabte i diumenge a les 12 h
Amb Laura Aragonés

Distàncies

Dilluns, a les 17 h

Recordant el passat

Dijous a les 9 h
Amb Josep Pons

Cinema a casa

Divendres a les 20 h
Reemissió: Dissabte a les 10 h
Amb Laura Aragonés
i la col·laboració de Josep Dalmau

Insomni

Dimecres i diumenge a les 21.30 h
Amb Laura Aragonés i Anna Roigè
i la col·laboració de Josep Dalmau

No paris de ballar

Dimarts i dijous a les 17 h
Amb Martí Saguer

Església viva

Diumenge a les 9 h
Amb Àngel Rodríguez,
Jordi Callejón
i Mn. Josep Caselles 

Addictes al Blues

Dimarts a les 21 h
Reemissió: Dissabte a les 20 h
Amb Jordi López

Scherzo

Dimecres a les 20 h (quinzenal)
Reemissió: Diumenge a les 20 h
Amb Emili Orrit

L'Informatiu

Divendres a les 13 h
Reemissió: Divendres a les 16 h
Amb Jordi Sugrañes, Sònia Castillo
i Josep Dalmau.

Clàssics

De dilluns a dijous a les 11 h
Amb Josep Dalmau

El santoral

Cada dia a les 8 i 12 h
Amb Andreu Coll

 

Dilluns
Dimarts
Dimecres
Dijous
Divendres
Dissabte
Diumenge
 
 
8:00h
El Santoral El Santoral El Santoral El Santoral El Santoral El Santoral El Santoral
8:00h
8:10h
Orquestres Orquestres Orquestres Orquestres Orquestres Selecció litoral Selecció litoral
8:10h
9:00h
Mirall radiofònic Ahir i avui Mirall radiofònic Recordant el passat Mirall radiofònic El Rodamón (rep) Església viva
9:00h
Des del mar
9:30h
10:00h
Musicópolis Musicópolis Musicópolis Musicópolis Musicópolis Cinema a casa (rep) A toc de cobla
10:00h
11:00h
Clàssics Clàssics Clàssics Clàssics Temps de salut (rep) Coblejant Ahir i avui (rep)
11:00h
12:00h
Santoral (rep) Santoral (rep) Santoral (rep) Santoral (rep) Santoral (rep) Santoral (rep) Santoral (rep)
12:00h
12:10h
Selecció litoral Selecció litoral Selecció litoral Selecció litoral Selecció litoral Revival 80 Revival 80
12:10h
13:00h
Agenda informativa Agenda informativa Agenda informativa Agenda informativa L'Informatiu

Bocins d'història (r)

Entre Llibres
13:00h
 
13:30h
Selecció litoral Selecció litoral Selecció litoral Selecció litoral Selecció litoral Selecció litoral Selecció litoral
13:30h
14:00h
15:00h
16:00h
Agenda informativa (rep) Agenda informativa (rep) Agenda informativa (rep) Agenda informativa (rep) L'Informatiu (rep)
17:00h
Distàncies Tête à tête Temps de salut No paris de ballar El Rodamón El Club del Country A tot Jazz (rep)
17:00h
18:00h
La nostra música La nostra música La nostra música La nostra música La nostra música La nostra música La nostra música
18:00h
 
 
20:00h
Els influencers Patio de tangos Scherzo Bocins d'Història Cinema a casa Addictes al Blues (rep) Scherzo (rep)
20:00h
20:30h
Entre Llibres
20:30h
21:00h
Viaje al Reino del Metal Addictes al Blues A tot jazz Ruta 66 Selecció Litoral
21:00h
21:30h
Insomni Insomni (rep)
21:30h
22:00h
La nit no té fronteres Viaje al Reino del Metal (rep) Selecció Litoral InSession La nit no té fronteres (rep)
22:00h
23:00h
Selecció Litoral
23:00h
24:00h
Selecció Litoral Selecció Litoral Selecció Litoral Selecció Litoral
24:00h